Xhoilloto kosove

Instagram, YouTube, Twitter, Facebook photos and videos.

Përurohet ura dhe rruga që shpie tek uji i thartë në Deçan KFOR-i në Kosovë përveç që ka ndihmuar shumë popullin kosovar që nga paslufta, ai po vazhdon të shërbejë për popullin e Kosovës edhe më tutje qoftë në ...
A1 Report - Dokument ekskluziv/Harasani e Prifti padi për pastrim parash Dy ish-zyrtarë të lartë të shtetit shqiptar, ish-ministri i Ekonomisë Dritan Prifti dhe ish-drejtori i KESH, Andis Harasani janë kallëzuar penalisht në prokurorinë e ...
A1 Report - Hetim shitjes së aksioneve të kompanisë Xhoi-Lloto e taksave TIRANE- Biznesmeni gjeorgjiano-izraelit Amiran Dzanashvili dhe kompania e tij “Xhoi-Lloto” janë kallëzuar penalisht në prokurorinë e Tiranës për akuzën e ...
A1 Report - Azilkërkuesit e kthyer në Kapshticë Romët e Korçës nisen për Gjermani KORÇE - Vala e azilkërkuesve që zgjedhin shtetet kufitare për të kaluar më pas drejt Gjermanisë, ka shtuar kontrollet në pikat kufitare ku shënohet edhe numri ...
A1 Report - Kundërpërgjigjet Mustafa: Klosi krye -spiun, i shërbeu serbëve jo Kosovës Ndërsa Kosova i jep pension si veteran për kontributin e dhënë në luftën e Kosovës, kryeministri Isa Mustafa e quan ish-kreun e SHIK-uit Fatos Klosi kryespiun ...
A1 Report - Ja i huaji misterioz që bleu 1.4 milionë euro biznesin e Frrokut TIRANE- Një nga milionerët më diskrete, dhe më të çuditshëm të Rumanisë, gjeorgjiano-izraeliti Amiran Dzanashvili i arrestuar në Rumani si pjesë e një grupi ...
Ardi Dugolli - Mora rrugen për Prishtinë Të gjitha të drejtat e rezervuara : PM Donjeta.
Enissi - RRUG E GJAT Artist; Enissi Texti: Enissi Beat; Remake Mix/Master by: Ex Studio Mixtape Kfjellu Executive Producer: EXTRAL Teksti: FRESH i rrugve pa stress BARI PARI ...
Arpagjik't mberrin ne Prizren 26 Prill mbas kthimit nga Peja ku BASHKIMI mposhti klubin Peja me rezultat 83-75 ne kuader te gjysemfinales e Kupes se Kosoves.
Tuneli Kalimash, gjat kthimit nga Shqiperija në Kosovë. Hamdi dhe falemderimi i takon vetem Allahut fuqiplotë qe ija dha kete mundesi krijeses njeri qeta lehtesoj qarkullimin permes keti tuneli.
MELIT GASHI 2010 VITI 2010 RRUGA NGA ROMA PER NE KOSOV.
Tuneli KALIMASH New highway: Albania-Kosovo.
Tuneli Kosovë Shqiperi Kosovë Shqiperi United Albania Shqipe Kosova Shqipnia 2008 2009 Unikkatil Prizreni Tirana Tuneli Autostrada Kalimashi Kalimash Dj Blunt Tingulli 3nt Dafina ...

Load More

Source: abc news - Xhoilloto kosove